Yorsan Cam ile tanışın!

Yorsan, camın ışıltılı dünyası ile ilk kez 1955 yılında tanışmış ve başarılarla geçmekte olan uzun bir yolculuğa adım atmıştır.
1974 yılında faaliyetlerini tamamen toptan cam pazarlamasına yönlendiren Yorsan, ilerleyen yıllarda Orim ve Yorim ile endüstriyel cam üretimi, Yorglas ile de asitli cam üretimine başlayarak camın farklı alanlarında da değer yaratmaya yönelmiştir. 2003 yılında dünya devi Schott Firmasına Orim’i devrederek Yorim, Yorglas ve Yorsan ile yoluna devam etmiştir.

CAM Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bir üyesi olarak Yorim, mimari cam pazarındaki talebi karşılamak üzere 1992 yılında kurulmuştur. 2001 yılında başladığı ticari dolap, kahverengi ve beyaz eşya sektörü için cam işlemeye başlayıp, o tarihten bugüne bu sektörlerde Pazar liderliği için rekabet etmektedir. Yorim yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde kendisini adapte ettiği dünya kalite standartlarında üretimi ile ve 2004 yılından beri sahip olduğu ISO 9001, BS6206 ve EN12150-1 sertifikaları ile dünya pazarında daha iyi rekabet edebilmektedir.