Yorsan, camın ışıltılı dünyası ile ilk kez 1955 yılında tanışmış ve başarılarla geçmekte olan uzun bir yolculuğa adım atmıştır.

1974 yılında faaliyetlerini tamamen toptan cam pazarlamasına yönlendiren Yorsan, ilerleyen yıllarda Orim ve Yorim ile endüstriyel cam üretimi, Yorglas ile de asitli cam üretimine başlayarak camın farklı alanlarında da değer yaratmaya yönelmiştir. 2003 yılında dünya devi Schott Firmasına Orim’i devrederek Yorim, Yorglas ve Yorsan ile yoluna devam etmiştir.

 

“Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global Cam Merkezi” vizyonu doğrultusunda 2008 yılında tüm firmalar tek bir unvan altında toplanarak “Cam Merkezi San. ve Tic. A.Ş.” tüzel kişiliği oluşmuştur.

Yorsan Fabrika

 

İlkleri, sektördeki öncülüğü, birikim ve tecrübesiyle dünya çapında iş ortakları ile birlikte faaliyetlerini sürdüren Cam Merkezi A.Ş. dünya standartlarına uygun kalitede zengin ürün çeşitliliği ile her türlü cam ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir. Satış öncesi ve sonrası “Cam Doktoru” vasıtasıyla verdiği teknik bilgi hizmeti ile her türlü projede çözüm ortağı olarak değerli müşterinin yanında yer almaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalitesi müşteri tarafından onaylanmış ürünleri tedarik etmekte ve güçlü pazarlama ağı ile Türkiye’nin her noktasına kadar bu ürünleri tanıtmaktadır.

40’ı aşkın ülkede yer alan cam üreticileri ve kullanıcıları ile ticari ilişkilerini sürdüren ve Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alan Cam Merkezi, her biri kendi alanında uzman yaklaşık 550 çalışanı, kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü lojistik altyapısı ile müşterilerinin istediği standartlara uygun şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yeni eğilim ve trendleri yakından takip ederek katma değer yaratacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Önceliği müşteri memnuniyeti ile değer yaratmak olan Cam Merkezi A.Ş. dünya camlarının buluştuğu bir merkez olma özelliği ile fark yaratmakta, ayrıca endüstriyel ve asitli cam üretiminde dünya standartlarındaki üretim teknolojisi ile hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

İnsana verdiği değer, çalışanlarına duyduğu güven ve kurumsallığın yarattığı sorumluluk ile 40 yılı aşkın başarılı bir geçmişi ardına alarak yeni umutlar ve projeler ile yolumuza devam ediyoruz.

Birbirimizden aldığımız güç ile hep birlikte, gönül birliğiyle hedeflerimize yönelik sağlam adımlar ile ilerliyoruz.